Rozum a cit Dámske tričko Rozum a cit

15.40 

Kategória: Značka:

Rozum a cit Dámske tričko Rozum a cit XL.

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan, gramáž g/m2 180, Single Jersey

  • kvalitné dámske tričko raglánového strihu

Táto tričká sa zrodila v koučingový akadémii sro spolu s projektom Rozum a cit, čo je sebepoznávací program pre nezadaných, ktorí chcú prísť na to, ako nájsť partnera.

Zaujíma vás téma rozum a cit? Hľadáte medzi nimi rovnováhu? Alebo už ste ju našli? Priznávame sa, radíme si, bavíme sa a zverujeme. Ale tiež vieme, že sú na svete aj rozumní muži a rozumné ženy, citliví muži a citlivé ženy . A že je niekedy potrebné vyladiť Rozum a cit .

Týmto tričkom otvárate priestor pre diskusiu, vyjadrujete svoj názor, postoj, potrebu, či idete na vzťahy skôr hlavou alebo srdcom, že viete o tomto projekte a môžete ho niekomu odporučiť. Niekomu, kto hľadá tú pravú alebo toho pravého alebo sám seba.

Ak chcete svojim trikom vyjadriť niečo navyše, potom sú tieto tričká pre vás. A ich predaj je nastavený tak, že výnos + 50 Kč – ako príspevok Akadémia – je použitý na podporu nadácie – aktuálne Nadácia pre rozvoj plného vedomia a konkrétne projektu Jóga do detských domovov. Našou dlhodobou víziou je totiž to, aby sa rodili deti do lásky. Čo vy na to? Chcete byť aj vy súčasťou tejto témy? Viac o nadácii na: http://www.plnevedomi.cz/nase-projekty/37-joga-do-detskych-domovu .

Viac info

Výrobca: Rozum a cit

Ohodnoďte produkt